Matej Dutković 2. na Nacionalnom prvenstvu na pisti 2020.

16.07.20200
108851067_3314950751890066_8259897848797703347_o
108273058_3314950868556721_3802041841314309941_o
108138554_3314950828556725_3867692752246501514_o

U subotu 11.07.2020. godine stadion u Kranjčevićevoj ulici bio je domaćin Nacionalnog prvenstva na pisti (na velodromu). Posebno se ponosimo izvrsnim rezultatima našeg Mateja Dutkovića koji je osvojio dva 2. mjesta na Nacionalnom prvenstvu na pisti! U kategoriji U15 godina u disciplini vožnje na vrijeme, gdje je njegova kategorija vozila jedan krug, Mateju je prvo mjesto izmaklo za 0,4 sekunde. U disciplini pojedinačnih vožnji, U15 kategorija je vozila 4 kruga, a naš Matej se još jednom istaknuo i osvojio još jedno drugo mjesto. Očekujemo puno dobrih vijesti i medalja našeg Mateja i u nastavku ove biciklističke sezone.