XCO Vrhovčak II.kolo

07.11.20210
WhatsApp Image 2021-11-07 at 20.56.53
[REZULTATI 2. KOLA]
Iako su cijeli tjedan najavljivali kišu, vrijeme nam se ipak naklonilo i bili su idealni uvjeti za utrku.
Nije nas dočekala magla kao prošli puta, no bilo je sklisko zbog novonapadalog lišća.
To nije spriječilo 18 najhrabrijih na velikoj i 7 najmlađih natjecatelja na maloj verziji staze da odvoze utrku. Neki su popravili rezultate od prošlog tjedna, neki su odlučili ići sigurnije no sve u svemu svi su završili utrku bez većih problema.
Na velikoj stazi pobjedu je odnio Josip Domjančić, drugo mjesto ovoga puta zauzeo je Danijel Kvasina dok je treći bio Ivan Mihočinec.
Na dječjoj “Kids race” utrci pobjedu je odnio Filip Noršić s 12 odvoženih krugova, drugi je bio Luka Pihir s 11 krugova dok je Jan Horvat s također 11 odvoženih krugova završio na trećem mjestu.
Za zadnje kolo smo pripremili zakusku tako da je prijava jako bitna kako bi imali dovoljno za sve…
Nemojte čekati, prijavite se 😉 i naravno…